Partizani luan sot në udhëtim te Qarabag

Partizani i Tiranës do të luan sot ndeshjen e dytë ndaj skuadrës azere, Qarabag në Baku.

Ky takim është i vlefshëm për kualifikime të Ligës së Kampionëve, shkruan GazetaOlle.com.

Pas takimit të parë të zhvilluar në Tiranë, rezultati qëndron 0-0.

Aktualisht Partizani është e vetmja skuadër shqiptare në Ligën e Kampionëve.

Pas eliminimit të Feronikelit dhe Shkëndijës.