Pamela s’i ka mendtë te i dashuri

Teksa ditë më parë Pamela Anderson e kërcënonte i dashuri duke i thënë se ai i kërkonte ndarje dhe burime të tjera të cilat thonin se mes tyre çdo gjë ka përfunduar, tashmë ajo po jeton vetëm.

Pas shumë zënkave, çifti është ndarë, e ndërsa Pamela duket në formë të mirë. Pamela Anderson u rikthye në publik pas ndarjes prej Rick Salomon dhe këtë e bëri sipas mënyrës së saj.

Aktorja e “Baywatch” u fotografua në hyrje të një restoranti në Los Anxheles. 47-vjeçarja dhe ish i dashuri i saj i dhanë fund lidhjes së tyre, që të dy për të disatën herë.

pam