Pajtimi i thotë Nicoles ‘udha e mbarë’

Pajtim Kasami ishte në qendër të vëmendjes ditëve të fundit. Futbollisti shqiptar  goditi rëndë duke e nisur një lidhje me këngëtaren e famshme amerikane, Nicole Scherzinger.

Pasi e kaloi një javë përrallore në ishullin grek, Mykonos, Kasami u përshëndet me Nicole dhe tash do t’i kthehet realitetit.

Mesfushori shqiptar, i cili luan tek Olympiakosi, e përcolli Schersingerin deri në aeroportin e Mukonos, ndërsa të dy kanë biseduar në parkingun e terminalit, para se të përshëndeteshin përfundimisht, shkruan tabloidi britanik, Daily Mail.

kas 1

 

kas

 

kas2

 

pa

 

pajtim