Pajaziti ngacmon Feronikelin pas disfatës

Trajneri i Dritës, Sedat Pajaziti, është shprehur i befasuar me lojën e Feronikelit, duke thënë që priti më shumë nga lideri i Superligës.

“Patëm raste në pjesën e parë, mirëpo po na përsëritet problemi i konkretizimit. E kam pritur një Feronikel më të fortë dhe po të mos kishim mungesa, besoj që do të merrnim pikë sot”, deklaroi Pajaziti për “Supersport”.

Skuadra e tij u mposht 1:0.