Pajaziti: Mund të kishim fituar ndeshjen

Pas barazimit pa gola 0:0, trajneri i Dritës, Sedat Pajaziti, tha se ekipi i tij kishte mundur ta fitonte ndeshjen.

“Kishim shumë vështirësi në këtë ndeshje por megjithatë kemi pasur edhe ne rastet tonë dhe kishim mund ta fitonim ndeshjen pasi kishim raste të mira në këtë takim. Do të japim maskimin deri në fund dhe nuk do të dorëzohemi”, u shpreh Pajazit për SuperSport Kosova.