Pa gola pas 45 minutave të para në sfidën Portugali – Uruguai

Portugalia dhe Uruguai kanë luajtur baras pas pjesës së parë.

Dy ekipet përfaqësuese po përballen në xhiron e dytë të Grupit H.

Por pas 45 minutave të para, gola nuk pati dhe dy skuadrat shkuan në pushim mes pjesëve me rezultat të pastër 0-0. /Gazeta Olle/

E konfirmon trajneri: Ka tensione mes lojtarëve të Kombëtares

Trajneri i Kamerunit thyen heshtjen dhe tregon arsyen pse e përjashtoi Onanan nga Kombëtarja