P1: Reali e Baseli në epërsi, shënon Ronaldo (VIDEO)

Baseli i shqiptarëve dhe Real Madridi kanë kaluar në epërsi në takimet ndaj Portos dhe Schalke 04. Të dyja skuadrat po udhëheqin 1:0.

Për Baselin shënoi Gonzalez në minutën 13, kurse për Realin, Ronaldo në minutën 33.

 

https://www.youtube.com/watch?v=66rBCo13XtE