Ozil magjiastar me top, por i tmerrshëm me veshje

Mesut Ozil është një futbollist shumë i mirë dhe kjo nuk diskutohet. Mirëpo një gjë e tillë nuk vlen edhe sa i përket stilit të veshjes.

Ai e ka postuar një fotografi në rrjetin social Instagram dhe kjo veshje e tij po kritikohet shumë nga mediat angleze. /Gazeta Olle

cats