Owen: Sterling, më i mirë se Ozil

Ish-futbollisti legjendar i Liverpoolit, Michael Owen, e ka dhënë mendimin e tij për krahasimin e dy futbollistëve Raheem Sterling të “The Reds” dhe Mesut Ozilit të Arsenalit.

“Unë mendoj që Sterling është më i mirë dhe më produktiv se Ozil. Ai është gjithashtu më i mirë se Welbeck”, deklaroi Owen për mediat angleze. /Gazeta Olle