Otto John – Skënderbeu ende nuk është mbyllur, ky është lajmi i fundit nga Shqipëria

Sulmuesi nigerian i Trepça ’89, Otto John, mund të kalojë te Skënderbeu sezonin e ardhshëm, por kjo do të varet nga vetë ai.

Drejtuesit e Skënderbeut do ta vëzhgojnë sulmuesin e tyre gjatë paraqitjeve në kupat e Evropës dhe nëse i bind, atëherë John do të vihet nën urdhrat e trajnerit Daja.

gencijohnn

Nigeriani është nën kontratë me korçarët, por për momentin është i huazuar te kampionët e Kosovës, shkruan sportal.al.

John John

Nëse nuk bind, atëherë ai do të luajë edhe një vit me skuadrën nga Mitrovica.

johnn

John është shpallur top-shënues në Superligën e Kosovës. /olle/

oto john