Oriola Marashi i përgatit tortën e ditëlindjes Eros Grezdës

Eros Grezda dhe Oriola Marashi janë çifti më i ri i “Showbizit”. Edhe pse për shumë kohë qëndruan në heshtje, ata tashmë e kanë pranuar hapur që janë bashkë.

Fotot e postuara në “Instagram”, konfirmojnë lidhjen e futbollistit të Kombëtares dhe modeles.

Së fundmi, Oriola shihet teksa përgatit një tortë të vogël për ditëlindjen e Grezdës. Ajo duket mjaf e përkushtuar dhe më pas po e njëjta ortë shihet të publikohet në “Instastoryn” e Grezdës me dy emoji zemrash.

Me shumë gjasa, Oriola dhe Erosi janë duke keto ditë karantine së bashku. Edhe më herët ccifti ka publikuar foto nga i njëjti ambient.