Orari i ndeshjeve të xhiros së 32-të

Të gjitha ndeshjet e xhiros së parafundit të këtij edicioni të Raiffeisen Superligës zhvillohen të dielën dhe që të gjitha nisin në orar të njëjtë, 16:00.

Padyshim, vëmendja më e madhe shkon në Pejë, atje ku Besa tenton për ta çuar në xhiron e fundit luftën për titullin kampion.

E diel, 16:00

Besa – Feronikeli
Hajvalia – Vellaznimi
Prishtina – Drenica
Trepça – Ferizaj
Kosova (V) – Drita
Trepça-89 – Istogu