Orari i ndeshjeve, ja kur luhen sfidat e xhiros së 20-të

Të premten hapet xhiroja e 20-të e Raiffeisen Superligës me duelin Vushtrria-Gjilani, ndërsa pesë takimet tjera zhvillohen të shtunën dhe të dielën.

Më poshtë e keni orarin e ndeshjeve që fillojnë nga ora 13:30.

E premte
Vushtrria – Gjilani                       SSK

E shtunë
Hajavalia – Drita                         SSK
Llapi – Istogu
Prishtina – Liria

E diel
Besa – Feronikeli                       SSK
Trepça-89 – Drenica