Orari i Ligës së Parë, Gjilani – Liria luhet të dielën

Gjysma e ndeshjeve të shtunën, gjysma të dielën. Ky është orari i javës 21 në Ligën e Parë.

Kryendeshja mes të parit, Gjilanit dhe të dytit, Lirisë, luhet të dielën në stadiumin e qytetit në Gjilan.

Llapi është mysafir i 2 Korrikut, në takimin që luhet të shtunën.

 

Orari

Liga e Parë – Java 21

 

E shtunë

Ulpiana –  Fushë Kosova

Ramiz Sadiku – Ballkani

2 Korriku – Llapi

KEK-u – Kosova (P)

 

E diel

Gjilani – Liria

Dukagjini – Rahoveci

Vllaznia (P) – Flamurtari

Lepenci –  Deçani

 

(Të gjitha ndeshjet fillojnë në ora 14:00)