Orari i javës 18 të Ligës së Parë

Superliga do të pushojë në fundjavë, por jo edhe Liga e Parë. Java 18 zhvillohet të shtunën dhe të dielën.

 

Orari – Java 18

 

E shtunë

 

Llapi – R-Sadiku

Rahoveci – Ballkani

Deçani – Kek-u – ( Ndeshja zhvillohet ne Gjakove).

 

E diel

Gjilani – Lepenci

Liria – Ulpiana

Dukagjini – 2-Korriku

F.Kosova – Vllaznia (P)

Kosova (P) – Flamurtari

(Vetëm termini i ndeshjes së fundit nuk është caktuar)

 

(Ndeshjet fillojnë në ora 13:00)