Orari dhe zyrtarët e ndeshjeve të javës së tretë në Superligën e futsalit

Java e tretë sjellë katër përballje interesante, të cilat zhvillohen të shtunën.

Kampioni Liqeni që nuk ka marr ende fitore, do të përballet me BB Llapin në Podujevë.

Të shtunën zhvillohet edhe derbi i kryeqytetit, ku FC Prishtina përballet me FC Prishtina 01.

Vjosa pret Trepçën, ndërsa Drenica do të jetë nikoqirë i Pejës.

Këtë xhiro pushon FC Malisheva. /Gazeta Olle/

Po shkëlqen në Gjermani, Augsburgu merr vendim për ta blerë Mërgim Berishën

“Të luash për Kosovën është nder dhe krenari” – Lindon Emërllahu flet pas debutimit me Kombëtaren A