Nuza, Berisha dhe Zeqiri

Federata e Futbollit të Kosovës (FFK) i ka zbuluar gjyqtarët më të mirë të stinorit vjeshtor në Raiffeisen Superligën e Kosovës në futboll, transmeton Gazetaolle.com.

Gjyqtari më i mirë në bazë të notave është vlerësuar Genc Nuza me notën mesatare 3.95.

Asistenti i parë më i mirë është vlerësuar Fatlum Berisha me notën 3.58, derisa asistent i dytë, Edmond Zeqiri me notën 3.57. /Olle/