Nuk ndalet Ulpiana, kompleton transferin e dytë për sot

Ulpianan ka kryer goditjen e dytë në merkato pas afrimit të mbrojtësit Shkalla.

Ermir Rezi është plotësisht i bardhekaltërve dhe ka firmosur kontratën një vjeçare me ekipin lipjanas.
Njoftimi zyrtar pritet të bëhet së shpejti, Rezi në stinorin e ri do të veshë fanellën e Ulpianës.
Mund të jetë një imazh i 2 persona dhe teksti që thotë "DIN BREZOVICA HOTEL A CRYSTAL WASH 24h Urban DINO DINO DINO Fati RAGERI COMPANY BREZOVICA SPA HOTEL Adi Urba ज DINO BREZOVICA HOTE ä DINO COMPANY BAGERI COMPANY KOSOVA ASFALT"

Mbrojtësi i majtë ishte lojtar i Kastriotit, pas paraqitjeve të mira, ka bindur klubin lipjanas për të arritur marrëveshjen me të.

/Gazeta Olle/

Drita – Deçiq, formacionet zyrtare

Vushtrria fillon misionin që të rikthehet në majat e futbollit kosovar, Maxhuni flet për gjithçka