Nuk kanë të ndalur rastet me Covid 19 në NBA, një tjetër lojtar rezulton pozitiv

DETROIT, MI - JANUARY 10: A generic view of the official Spalding NBA basketball used during the game between the Detroit Pistons and the Utah Jazz on January 10, 2021 at Little Caesars Arena in Detroit, Michigan. NOTE TO USER: User expressly acknowledges and agrees that, by downloading and/or using this photograph, User is consenting to the terms and conditions of the Getty Images License Agreement. Mandatory Copyright Notice: Copyright 2021 NBAE (Photo by Chris Schwegler/NBAE via Getty Images)

Ylli i Chicago Bulls, Nikola Vucevic ka rezultuar pozitiv me Covid-19.

 

 

Qendra e Chicago Bulls do të mungon për 10-të ditë, javën e kaluar rezultuan dhe dy lojtar me Covid-19.

 

 

 

 

 

 

Harris (Philadelphia 76ers), Middleton (Milwaukee Bucks).

 

 

Lutfi Haziri tregon se stadiumi i qytetit do të futet në fazën e dytë: Qeveria na ka penalizuar, por nuk do të ndalemi – stadium ndihmës edhe për Gjilanin si për Dritën

Presidenti i Dritës del haptazi: I vetmi që ka lëvizur për ta jetësuar stadiumin tonë është Lutfi Haziri