Nuk festojnë me ekipin por, me familje

Skuadra londineze Chelsea ka arritur një fitore të madhe ndaj Stoke Cityt, me rezultat 2:1, duke iu afruar kështu edhe më shumë titullit të kampionit.

Pas kësaj fitoreje lojtarët e Chelseat, kishin vendosur të festonin së bashku këtë fitore por, jo edhe dy brazilianët, Willian dhe Oscar.

Këta dy të fundit kanë shfrytëzuar pushimin e tyre që relaksohen së bashku me familjet e tyre duke u argëtuar në vende të ndryshe me stafin e Chelseat.

27517AF400000578-0-Willian-a-3_1428308905996

 

27517AE400000578-0-image-a-6_1428309058684