Nuk do ta besoni se çfarë e pyeti Pepe Piquen gjatë El Clasicos

Në një intervistë për mediat spanjolle, Gerrard Pique ka zbuluar bashkëbisedimin me Pepen të bërë gjatë El Clasicos, së luajtur të dielën.

Mbrojtësi i Barcelonës, ka rrëfyer se si u pyet për diçka që nuk e priste nga portugezi.

“Gjatë një korneri, Pepe më pyeti për fëmijën e dytë dhe nëse më ka nxjerrë më shumë punë në shtëpi”, deklaroi Pique. (Gazeta Olle)