Nuhiu zbulon se sa e njeh skuadra e tij forcën e Decicit

Shefi i shtabit teknik të Dritës Ardian Nuhiu ka thënë që skuadra e tij është gati për ndeshjen e parë ndaj nënkampionit të Malit të Zi, Decic.

Ai tha që kundërshtari i tyre ka cilësi pasi ishte edhe në finale të kupës së Malit të Zi.

Trajneri nga Shkupi shtoi se kanë analizuar maksimalisht Decic-in që sipas tij është një ekip që pranon pak gola.

Megjithatë ai u shpreh optimist që ekipi i tij do ta kaloj me sukses sfidën e parë e cila zhvillohet në “Fadil Vokrri”

Deklarata e plotë e Nuhiut e sjellur nga Klan Kosova:

/Gazeta Olle/

Ardian Limani: Nuk i frikohemi Decicit, pervoja është në anën tonë

Batatina zbulon skuadrën favorite në duelin mes Shkupit dhe Llapit në Conference League