Norvegji – Kosovë, ‘shpërthen’ ndeshja në minutën e tretë

Kosova U -21 po e zhvillon ndeshjen e dytë eliminatore dhe kësaj radhe përballet me Norvegjinë.

Kosova ka pësuar gol në minutën e tretë kur Thorsby ka shënuar në portën e Visar Bekajt.

Kosova ndeshjen e parë e kishte humbur nga Irlanda me rezultat 1:0. /Gazetaolle.com