Norvegji-Kosovë: Dita e ndeshjes për Dardanët e rinj

Dardanët e rinj sot zhvillojnë ndeshjen e katërt në Grupin B, në kuadër të “U18 European Championship” 

Deri më tani rezultatet nuk janë pozitive për Dardanët të cilët nuk kanë arritur akoma të shijojnë ndjesinë e fitores, duke humbur tre herë në tre ndeshje të zhvilluara deri më tani, shkruan Gazeta OLLE.

Për dallim nga Përfaqësuesja e Kosovës në basketboll, Norvegjia ka arritur që të paktën të marrin një fitore, dhe dy humbje.

Ndeshja zhvillohet sot nga ora 12:30.

/Gazeta OLLE/

Drita skuadra më e vlefshme në Superligën e Kosovës, me moshën mesatare 24.0

Fantastike, Kosovare Asllani përfshihet në ekipin më të mirë të “Euro 2022”