Njëri nga futbollistët kryesorë largohet na Llapi

Llapi ka mbetur pa njërin ndër futbollistët kryesor i cili kishte fascinuar me paraqitjet e tij sezonin që e lamë pas.

Bëhet fjalë për mesfushorin, Engjëll Hoti, të cilit i ka skaduar kontrata me klubin llapjan.

Hoti i ka falënderuar klubin dhe bashkëlojtarët më të cilët kishte punuar.

Duket se Hoti është ndarë shumë i lumtur me periudhën që ka pasur në klub, duke i falënderuar të gjithë.

Kujtojmë që mediat kosovare kishin raportuar se Hoti do jetë transferimi më i ri i gjigantit shqiptar, KF Tirana.

Otto John pas dy golave: Kam pasur shumë presion pa shënuar

Njëri prej më të mirëve te Prishtina, Bekteshi: Fitore që na lehtëson ndeshjen e kthimit