Një tjetër lajm i mirë për Kombtëtaren

Në ndeshjen ndaj Armenisë, ishin plot shtatë futbollistë që rrezikonin të mos luanin në ndeshjen e ardhshme të Shqipërisë, në rast se do ndëshkoheshin me kartonë të verdhë.

Saktësisht të rrezikuarit ishit Etrit Berisha, Taulant Xhaka, Mërgim Mavraj, Ansi Agolli, Ergys Kaçe, Odise Roshi dhe Amir Abrashi.

Por, në duelin e djeshëm, asnjë prej tyre nuk u ndëshkua, pasi karton të verdhë mori Cana, Kukeli dhe Cikalleshi, shkruan Panorama-Sport.