Një tjetër kandidat del në skenë për zëvendësimin e Ole Gunnar Solskjaer

Një tjetër kandidat del në skenë për zëvendësimin e Ole Gunnar Solskjaer, sigurisht nëse drejtuesit e Manchester United vendosin ta shkarkojnë norvegjezin.

Siç raporton Daily Mail, trajneri aktual i Leicester City-t, Brendan Rodgers, është favorit për stolin e ‘Djajve të Kuq’, nëse do të ketë ndryshim në pankinë.

Mësohet se drejtuesit e United kanë kontaktuar një menaxher për të testuar kandidatët e mundshëm.

Në listën, nga e cila doli Conte (tashmë pjesë e Tottenhamit) dhe ku janë edhe emrat e Ten Hag dhe Zidane (sipas shtypit anglez mbeten opsione të vështira), Rodgers shfaqet si kandidati më i mundshëm.

Pas disa rezultateve të dobëta, po shtohen dita-ditë

 

Kosova sot shpreson për rezultat pozitiv ndaj Greqisë në ndeshjen e fundit kualifikuese për “Katar 2022”

Ballkani sot zhvillon ndeshje miqësore me skuadrën e Ligës së Parë