Një ditë para grumbullimit me Kosovën, Ibrahim Dresevic i jep fund beqarisë

Mbrojtësi i Kosovës dhe Herennvenit, Ibrahim Dresevic i ka dhënë fund beqarisë.

Ai sot është martuar me bukuroshen Edina Osmanovic.

Cifti kanë publikuar foto nga momenti i kurorëzimit.

Dresevic është martuar një ditë para grumbullimit me Kosovës, kur pritet të bashkohet. /Gazeta Olle/