Një barnatore në Kosovë tallet me tifozët e Barcelonës

Jo vetëm tifozët e Real Madridit janë tallur me ata të Barcelonës, por ka pasur edhe raste tjera mjaft interesant në Kosovë.
Barcelona është mposhtur në Camp Nou nga Real Madridi me rezultat 2:1, duke bërë që tifozët e kësaj skuadre të jenë objekt tallje.

imageE tillë ka qenë edhe një barnatore në Kosovë, e cila është tallur me tifozët e Barcelonës.

 

Ajo ka ofruar Solidamor dhe OKI falas për të gjithë tifozët, të cilët mund të kenë pasur kokë dhimbje nga humbja kundër Realit. /Express