Nisen trimat për Shqipëri

Futbollistët e Kombëtares së Shqipërisë, të cilët luajnë në kampionatin zviceran kanë marrë rrugë për në Shqipëri, për t’u bashkuar me pjesën tjetër të futbollistëve.

 

Mesfushori shqiptar Taulant Xhaka, ka shfrytëzuar profilin e tij zyrtarë në ‘Instagram’, duke publikuar një foto së bashku me bashkëlojtarët e tjerë si: Shkëlzen Gashi, Amir Abrashi, Arlind Ajeti dhe Naser Aliji, duke treguar janë rrugës për Shqipëri transmeton ‘Gazetaolle.com’.

 

“Rrugës për Tiranë me lojtarët e Kombëtares”, shkroi Xhaka.