Kaloni në dark mode që është më i përshtatshëm për sytë gjatë natës.

Kaloni në light mode që është më i përshtatshëm për sytë gjatë ditës.

Kaloni në dark mode që është më i përshtatshëm për sytë gjatë natës.

Kaloni në light mode që është më i përshtatshëm për sytë gjatë ditës.

Nis shitja e biletave online për ndeshjen Kosovë – Izrael 

Federata e Futbollit e Kosovës njofton opinionin se sapo ka nisur shitja e biletave për ndeshjen Kosovë – Izrael, në kuadër të kualifikimeve për EURO 2024, e cila zhvillohet më datë 15 tetor 2023, në orën 20:45, në stadiumin “Fadil Vokrri”.
Kosova nuk ka pothuajse asnjë gjasë për kualifikim në Evropian, me dy humbje, katër barazime dhe asnjë fitore ndërsa Izraeli po lufton me Rumaninë për vendin e dytë. Zvicra po prin sigurt në grup.
Çmimet e biletave janë si në vijim: Veri dhe Jug 5 euro, Lindje 10 euro, Perëndim 20 euro dhe VIP 80 euro
Ato mund t’i blini përmes platformës online në linkun e mëposhtëm:

https://eu.ebileta.al/biglietteria/listaEventiPub.do

Çeku njofton për nënshkrimin e kontratës prej 545 mijë euro për stadiumin në Bërnicë

Tahir Batatina përzgjedhet nga FFK-ja të pajiset me licencën UEFA Pro

Reklama