Nicole pozon “topless” (FOTO)

Lewis Hamilton është ndarë sërish nga Nicole Scherzinger dhe kampioni i Formulës 1 do të jetë shumë i mërzitur kur të shohë setin e fundit fotografik të ish-partneres, pasi do e kuptojë se çfarë po humbet.

Këngëtarja 36-vjeçare ka pozuar “topless”, vetëm me një palë pantallona Denim dhe një varëse.

Në foto të tjera, Nicole tregon me krenari format e saj perfekte fizike në një seri pozash provokuese.

 

nicole-seti

nicole-seti1

nicole-seti3

nicole-seti4

nicole-seti5

nicole-seti6

nicole-seti7