Nga sporti tek idhulli dhe ushqimi i preferuar, Armando Broja në një rrëfim special për Fulham

Armando Broja do të vazhdojë aventurën e tij tek Fulhami. Ai u transferua dje tek londinezët dhe do të qëndrojë deri në fund të sezonit. Në faqen zyrtare të klubit, është postuar një video me intervistën e sulmuesit të Kombëtares kuqezi. Shqiptari ka zbuluar sportin e preferuar deri tek serialet.

Kush është sporti tjetër i preferuar?

Do të thoja basketbolli.

Po ushqimi juaj i preferuar?

Pica.

Kush aktor do të dëshironit të luante rolin tuaj në dokumentar?

Kjo është një pyetje e vështirë. Mendoj se do të zgjedh Leonardo Di Caprio.

Po idhulli juaj në futboll?

Cristiano Ronaldo, ai është i preferuari për ta shikuar.

Destinacioni juaj i preferuar për pushime?

Nuk shkoj shumë shpesh me pushime, por më pëlqen Marrakesh. Është shumë bukur atje, më pëlqen.

Kush është kënga jote e preferuar tani?

Nuk kam një këngë të preferuar, por artisti im i preferuar është Guna, kështu që do shkoj me atë.

Nëse do të kishe një superfuqi, çfarë do të doje të ishte?

Të fluturoja ose të isha i padukshëm, do të ishte shumë qejf.

Një fjalë për të përshkruar orët e para këtu?

I kënaqur.

Serialet e tua të preferuara?

Prison Break dhe Snowfall.

E fundit, me çfarë fjalie do ta përshkruaje veten si futbollist?

Unë do thoja elektrizues. /Gazeta Olle/

Ja arsyeja pse Xhaka pritet të jetë në bankën rezervë për herën e parë te Leverkuesni

Shkon në vazhdime ndeshja e Kupës mes Gjilanit dhe Prishtinës