Nga Serie A vjen huqja më komike e vitit!

Parma dhe Brescia kanë ndarë pikët në takimin e tyre në Serie A, pasi luajtën baras 1:1.

Ballotelli shënoi i pari për epërsinë e mysafirëve, kurse krejt në fund rezultatin e barazoi, Grassia, shkruan Gazeta Olle.

Por, ky takim prodhoi një moment shumë komik.

Sulmuesi i Brescias, Donnarumma në pjesën e parë doli i vetëm me portier dhe pasi e kaloi atë ai nuk arriti ta dërgon topin në rrjet duke bërë huqjen e vitit.

Më poshtë video e këtij momenti që po bën bujë mjaft të madhe në rrjetet sociale.