Nga Senegali, Zvicra apo Portugalia te Vllaznia e Pozheranit

Pas arritjes së marrëveshjes me menagjerin e njohur shqiptar që vepron në Belgjikë, Faruk Pogragja, ekipi i Vllaznisë së Pozheranit do të hidhet në aksion për të transferuar futbollistë nga jashtë vendit.

Futbollistë nga Senegali, Zvicra dhe Portugalia pritet të zbarkojnë në Pozheran për të përforcuar Vllazninë.

Kujtojmë që Vllaznia është inkuadruar në Superligë këtë edicion pas 44 viteve ekzistencë raporton Gazetasheshi.com.

vllaznia vllaznia vllaznia