Cima kur luante futboll (FOTO)

Aktori dhe humoristi i famshëm shqiptar, Rasim Thaqi – Cima, dikur ka qenë një futbollist dhe madje shumë i mirë.

Ai shumicën e karrierës e ka ndërtuar në skuadrën e Flamurtarit por ka luajtur edhe për Prishtinën.

‘Gazeta Olle’ ua sjell disa foto nga karriera e Cimës sa ishte futbollsit.

 

cima

 

CIMA 2