Neymar tremb Brazilin, lëndimi i tij duket shumë serioz

Lojtari i PSG u zëvendësua 15 minuta para se të përfundonte takimi, për shkak të një dëmtimi të marrë pas një goditjeje në kavilje.

Sikurse shikohet edhe nga pamjet, kavilja e sulmuesit shikohet e ënjtur dhe frika është prezentë që mund ta humbasë duelin e radhës me Zvicrën.

Gjithsesi pritet që Neymar të bëjë kontrollet mjekësore, që mjekët të japin verdiktin e tyre, nëse mund të aktivizohet apo jo.

Brazili tregon forcën, gjunjëzon Serbinë në ndeshjen e parë të Botërorit

“Unë nuk i ndjek rekordet, ato më ndjekin mua” – Ronaldo flet pasi shënoi ndaj Ganës