Neymar në lidhje me bukuroshen e muzikës hip hop

Ylli i Paris Saint-Germain, Neymar duke se ka shijuar si më së miri kohën e karantinës, kjo pasi ai ka qenë në një lidhje romantike me këngëtaren braziliane për tetë muaj.

Dyshja thuhet se janë takuar disa herë gjatë krizës së koronavirusit.

Kohët e fundit, ata kanë kaluar kohë së bashku në Brazil.

Por insistohet se çifti nuk janë të përkushtuar ekskluzivisht për njëri-tjetrin, duke ruajtur një ‘marrëdhënie të hapur’.
Popstar, i lindur në Rio de Janeiro, Gabily ka nënshkruar me Universal në Brazil dhe publikoi albumin e saj debutues

Reports in Brazil detail the singer's 'open relationship' with Neymar