Neymar çartet, sulmon tifozin (VIDEO)

Neymar ishte ndër më të mirët për Barcelonën në fitoren e kësja si mysafire e Manchester Cityt.

Sulmuesi brazilian pas ndeshjes duke shkuar në zhveshtore, u ofendua rëndë nga një tifozë i skuadrës vendëse në gjuhën portugeze.

Neymar i kërkoi atij të afrohet por kjo gjë isht e pamundur, ndërsa u afru vetë afër tij dhe për pak sa nuk i qëroi hesapet me të.