Newcastle-United, futbollistët pështyhen ndërmjet vete

Mbrojtësi i Manchester Unitedit, Jonny Evans dhe sulmuesi i Newcastlet, Papiss Cisse, janë përfshirë në një incident të neveritshëm në ndeshjen që po e zhvillojnë sonte në kuadër të Premierligës.

Mbrojtësi i Unitedit e pështyu i pari Cissen ndërsa ai ia ktheu në mënyrë të njëjtë. Gjyqtari Anthony Taylor nuk e pa rastin dhe nuk e ndëshkoi asnjërin prej futbollistëve.

265278AC00000578-2979865-image-a-19_1425502308205

265283F600000578-2979865-image-a-20_1425502345942