Nesër spektakli: Feniksi apo Liburni?

Nesër (19 shkurt) në Pallatin e Rinisë dhe të Sporteve në Prishtinë, do të zhvillohet ndeshja finale e Kupës së Kosovës në futsall, ku do të ballafaqohen Feniksi nga Drenasi dhe Liburni nga Gjakova.

Ndeshja fillon në orën 17.00.