Nesër dalin në shitje biletat për ndeshjen e kthimit Deçiq – Drita, këto janë çmimet

Drita e fitoi ndeshjen e parë ndaj Deçiqit në randin kualifikues të Ligës së Konferencës.

Në duelin e zhvilluar në stadiumin “Fadil Vokrri”, nënkampionët e Kosovës shënuan fitore me rezultat 2-1, shkruan Gazeta Olle.

Më 15 korrik në Podgoricë do të zhvillohet ndeshja e kthimit, teksa nga nesër do të dalin në shitje edhe biletat.

Kështu njofton faqja zyrtare e Deçiqit, e cila ka publikuar edhe çmimet e biletave.

Biletat kanë çmimet nga 5 deri në 10 euro, varësisht prej sektoreve.

“Biletat do të shiten në qënder të Tuzit në shtandin që kemi vendosur dhe ata prej ores 08:00 – 12:00 dhe prej ores 17:00 – 21:00”, thuhet në njoftimin e Deçiqit.

Ulpiana me ‘goditjen’ e madhe në afatin kalimtar, transferon sulmuesin brazilian

Ademi: Edicioni i ri me shumë risi, projekte e avancime