Nënshkruhet marrëveshja: Super lajm për stadiumin “Rexhep Rexhepi”

Nënshkruhet aneks memorandum për finalizimin e ndërtimit të stadiumit “Rexhep Rexhepi” në Drenas.

Kështu, stadium do të marrë pamjen përfundimtare, si një e arritur e shumëpritur në shërbim të sportdashësve dhe qytetarëve.

“Rexhep Rexhepi” pritet të bëhet stadiumi i dytë në Kosovë që do të plotësojë kërkesat e UEFA-s për zhvillimin e ndeshjeve ndërkombëtare.

Për të mësuar më shumë rreth nënshkrimit të memorandumit për finalizimin e stadiumit Rexhep Rexhepi, mund të lexoni më poshtë postimin e kryetarit të Drenasit, Ramiz Lladrovcit në llogarinë e tij në facebook.

Toby Alderweireld nuk do ta harroj asnjëherë ndeshjen me Dritën

Genc Nuzës i besohet ndeshja e rrethit të tretë në Ligën e Konferencës