Negusheshas nuk i bëhet vonë (FOTO)

Ish e dashura e futbollistit të Liverpoolit, Mario Balotellit, Fanny Neguesha  nuk ka të ndalur. Së fundi bukuroshja italiane është parë në një ishull në Islandë, ku është duke bërë një set fotografik për një markë të njohur.

 

Duket se Neguesha ka harruar tashmë Balotellin, me të cilin ishte në lidhje për disa vite dhe kanë një vajzë së bashku.

 

Fanny+Neguesha+Mario+Balotelli+Fiance+Enjoy+nJThWxy7T5fl

 

fanny-neguesha-7