Nedim Bajrami kalon Shqipërinë në epërsi (Video)

Shqipëria ka gjetur golin e epërsisë në përballje me Ishujt Faroe.

Vetëm pas 20 minutave lojë, kuqezinjtë kanë realizuar golin e parë në këtë duel.

Ka qenë mesfushori ofensivë, Nedim Bajrami që realizoi golin e epërsisë për Shqipërinë pasi u fut bukur në zonë.

Asistues në golin e Bajramit ishte Jasir Asani, një tjetër shqiptar nga Maqedonia e Veriut.

Falë epërsisë së hershme, kuqezinjtë tani kërkojnë golin e dytë dhe të sigurisë.

Zyrtare: Elvir Gashijan prezantohet te Llapi

Ferizaj shumë i fortë për stinorin e ri, dy lojtarë të tjerë blindohen me kontrata të reja