Në këtë televizion kosovar transmetohet ndeshja Llapi – Shkupi

Llapi nesër (e enjte) zhvillon duelin e rëndësishëm në Conference League.

Skuadra e Batatinës luan ndeshjen kthyese ndaj Shkupit në stadiumin “Fadil Vokrri”, shkruan Gazeta Olle.

Llapi ka njoftuar se kjo ndeshje do të transmetohet drejtpërdrejt në Radio Televizionin e Kosovës (RTK).

Kujtojmë se ndeshjen e parë të zhvilluar në Shkup, llapjanët e humbën me rezultat 2-0.

Përballja e nesërme fillon nga ora 20:00 dhe trajneri i Llapit, Tahir Batatina ka premtuar spektakël.

/Gazeta Olle/ 

Klubi i Superligës shpreh interesim të madh për Mentor Zhdrellën

Prishtina mëson kundërshtarin me të cilin do të përballet në Ligën e Konferencës