Në këtë stadium do të zhvillohet finalja e Digital Kupës së Kosovës (FOTO)

Tashmë dihen edhe çiftet gjysmëfinaliste, ku do të takohen Drenica-Llapi dhe Trepça – Besa.

Katër skuadrat do të kërkojnë dy biletat për finale, që zhvillohet në stadiumin Adem Jashari.

Finalja e Kupës për 17 vite është zhvilluar në kryeqytet, ndërsa stadiumi i Prishtinës është në rinovim dhe kjo ka bërë që kupa të bartet në Mitrovicë. /olle/

adem jashari