Në këtë kanal televiziv mund ta ndiqni miqësoren Kosovë – Armeni

Kosova zhvillon sot miqësoren e parë të muajit nëntor.

Nga ora 18:00, në stadiumin “Fadil Vokrri” Kosova takohet me Armeninë, duke shikuar formën e disa lojtarëve që nuk kanë pasur shumë minuta në ekip.

Alain Giresse po ashtu ka ftuar shumë lojtarë nga Albi Mall Superliga e Kosovës, duke shikuar më shumë nga talenti se sa nga lojtarët me përvojë.

Ndeshjen miqësore mund ta shikoni në platformën Art Motion dhe në Klan Kosova.

/Gazeta Olle/

Istogu e mposht Bora-n, Drita vazhdon me fitore

A do ta transmetojë Radio Televizioni i Kosovës (RTK) – Kupën e Botës?