Ndryshime radikale te Interi

Klubi i Interit do të rishohë planet e transferimeve.

Sipas asaj që shkruan “La Gazzetta dello Sport”, pritet një largim yjesh nga skuadra dhe afrimin e disa të tjerëve gjatë verës. Interi nuk po kalon një edicion edhe aq pozitiv nën drejtimin e Robeto Mancinit.