Ndeshjet e javës së 24-të në Grupin B të Ligës së Parë: Derbi në Prishtinë

Në fundjavë do të zhvillohet java e 24-të në Grupin B të Ligës së Parë.

Skuadra lidere e këtij grupi, Ulpiana, do të jetë nikoqire e Kek-ut.

Skuadra tjetër që po lufton për të hyrë në Superligë dhe që renditet e dyta, Flamurtari, pret 2 Korrikun.

Ndeshje interesante pritet të jetë edhe ajo mes Vitisë dhe Ferizajt.

Çiftet e javës së 24-të në Grupin B të Ligës së Parë:

Image